HAKKIMIZDA

1976 yılından beri tekstil sektöründe olan firmamız, erkek ürünleri için Yamak, bayan ürünleri için Benone markalarını kullanmaktadır. Ayrıca isteğe bağlı olarak ürettiğimiz çocuk ürünlerini, erkek ve bayan triko ürünlerimizle birlikte iç ve dış pazara sunmaktayız.

Türk ekonomisinin lokomotifi olduğuna inandığımız tekstil sektöründe gün geçtikçe daha iyi bir yere sahip olabilmek için, gerek uluslararası platformda gerekse iç piyasada çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Türkiye'de triko üretimi yapan entegre bir tesise sahip olan firmamızın özen gösterdiği bir konu da yeni yeni gelişen üretim teknolojilerini inceleyerek üretim altyapımızı daha verimli hale getirmektir.

Tasarım ve üretimi tek çatı altında buluştururken son teknolojide makinelerden yararlanmaktayız.

Kendimize güvendiğimiz bu sektörde moda trendlerini takip ederek modeller yaratarak ürün yelpazemizi devamlı genişletme çabasındayız.

Teknolojinin bize katkılarını ve yaratıcılığımız aynı çizgide buluşturarak oluşturduğumuz ürünleri sizlerin beğenisine sunarak sizlere en iyi hizmeti verme arzusundayız.

Kalkınmada önemli bir faktör olarak gördüğümüz dış Pazar payını, arttırabilmek için yeni Pazar araştırmalarımızı devamlı sürdürmekteyiz.


Yurt içi satışlarımızın yanında, Rusya, Ukrayna, Polonya, Almanya, Fransa, İngiltere, İsrail, Lübnan ve Mısır gibi dünyanın birçok ülkesine ihracat yapmaktayız. Kendi modellerimizin dışında istek üzerine özel siparişler de üretmekteyiz.

Güncel ve modayı müşterilerimizin tercihine sunan şirketimizde, kalite, makul fiyatlar ve müşteri memnuniyeti temel alınmaktadır. Eğer sizin de aradığınız bu ise mutlaka bizlerle temasa geçiniz.